Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu.

info@novusbaldai.lt
I-V: 10-19 val bei VI: 10-16 val. tel.: +370 685 30 954
Fantasia Day Noce
  • Fantasia Day Noce
  • Fantasia Day Noce

Fantasia Day Noce

Klasikinis stilius, italų dizainas ir rankų darbo detalės. "Fantasia" kolekcija apibūdina klasiką ir elegantiškus detales.
Uosis: stiprus, lengvas ir lankstus medis.

Stalai - stalviršiai su sinchroninio atidarymo mechanizmu. Tvirtos ir elegantiškos formos kojos "Chippendale" stiliaus kontekste, peržiūrėtos šiuolaikine forma. Kėdės - iš uosio masyvo. Estetinių detalių įgyvendinimui naudojamos šiuolaikinės technologijas ir aukštų įgudžių rankų darbas. Stiklas - apipintas ir dekoruotas rafinuota apdaila, paremta vėla gotika (XV a.). Rankenos - aliuminio ir vario lydinys su subtiliais motyvais.
Uosis: senoji patina. Riešutas: bronzos apdaila.
Riešutas: garsus medis Italijos baldų istorijoje.
Rankų tapyba su senėjimo poveikiu papildo elegantišką modelį. Karnizai ir cokoliai pagaminti iš medžio yra nudažyti ir pasendinti rankomis. Durys ir medžio dėžės rėmas yra sujungtos 45 laipsnių kampu. Spinteliės ir vitrinos yra pagamintos iš medžio. Dekoratyvinė rankų drožyba ant medžio su senėjimo poveikiu.

PDF Katalogas - spauskite čia!

Teiraukitės dėl prekės DABAR

Vardas: * 
Miestas: * 
El. pašto adresas: * 
Žinutė: *