Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu.

info@novusbaldai.lt
I-V: 10-19 val bei VI: 10-16 val. tel.: +370 685 30 954
Charleston
  • Charleston
  • Charleston
  • Charleston

Charleston

Šiuolaikiniai ir funkcionalūs baldai namams - CHARLESTON.

Patikimas medinio rėmo ir aukštos kokybės transformacijos mechanizmas, išskirtinis siuvimas, išskirtinis dizainas ir ergonomiškos formos.

Ši sofa yra suprojektuota patogiam ir maloniam atpalaidavimui draugų rate. "CHARLESTON" sofoje yra reguliuojami galvos atramos, todėl jūsų viešnagė bus ypač patogi. Kampinėje versijoje, sofoje yra niša, skirta patalynėms laikyti. Sofose yra patogus sulankstomas miegamasis mechanizmas. Elegantiškos medinės kojos. Jūs galite užsisakyti šią sofą skirtingais variantais: visos komplektacijos formos, atskiros dviejų, trijų, keturių, kampinių sofų ar fotelių pavidalu. Sofos ir foteliai gali būti pagaminti iš audinio ir iš aukštos kokybės natūralios odos (įvairių spalvų natūralios odos, 40 rūšių itališkų, vokiškų, ispanų ir anglų apmušalų).

Spalvos
Mūsų asortimente yra didelis raštų ir spalvų pasirinkimas: apie 300 gobeleno atspalvių ir apie 100 naturalios odos spalvų. 
 
Gamintojo internetinė svetainė: http://en.kler.eu/ 
PDF Katalogas - spauskite čia!

Teiraukitės dėl prekės DABAR

Vardas: * 
Miestas: * 
El. pašto adresas: * 
Žinutė: *