Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu.

vilnius@novusbaldai.lt
I-V: 10-19 val bei VI: 10-16 val. tel.: +370 685 30 954
Torriani Night Noce
  • Torriani Night Noce
  • Torriani Night Noce
  • Torriani Night Noce

Torriani Night Noce

Geriausias italų meistrų tradicijas atspindi  Miegamojo „Torriani“ („Torriani“) baldų kolekcija

Nepriekaištingas itališkas stilius, natūralios aukštos kokybės medžiagos, originalūs dekoratyviniai elementai, sukurti rankomis - daro „Torriani“ („Torriani“) kolekciją grožio ir tobulumo įsikūnijimu. Kolekciją reprezentuoja 2, 3, 4 durų stumdomos spintos su įvairiomis fasado galimybėmis ir modulinės varstomos spintos,  lovos su ažūriniu elementu galvos gale ir įvairaus pločio komodos, naktiniai staliukai,  taip pat 2 rūšių kosmetinis staliukas.
Miegamasis „Torriani Noche“ - gamtos spalvos
Miegamasis yra vieta, kur esame palikti vieni su savo mintimis ir svajonėmis. Tai neabejotinai turi būti jauki ir patogivieta. Norint naktį jaukiai sapnuoti, visi daiktai miegamajame turėtų būti harmonijoje. Tai ypač pasakytina apie baldus. Be patogumo ir kokybės, jis turėtų turėti estetinę išvaizdą. Šių trijų veiksnių derinys yra tik tikruose italų balduose.

Viena patikimiausių ir laiko patikrintų itališkų baldų gamyklų laikoma „Camelgroup“, kurios dizaineriai sukūrė tokį šedevrą kaip miegamasis „Torriani Noce“. Visi baldai yra pagaminti iš medžio masyvo ir riešutmedžio faneruotės tradiciniu klasikiniu stiliumi. Riešutas turi tamsiai rudą spalvą, kuri vaidina svarbų vaidmenį kuriant jaukumą miegamajame. Miegamojo kolekcija „Torriani Noce“ išsiskiria elegancija ir dekoratyvinių elementų lakoniškumu: karnizai su rankų darbo drožiniais, raštais ant plokščių. Galvugalio detales meniškai perforuotos iš natūralios medienos.

Gamykla siūlo platų „Torriani Noce“ stiliaus baldų pasirinkimą: lovos, drabužinės/spintos, foteliai, komodos, spintelės, banketės ir įvairios kėdės. Dėl to tampa įmanoma įrengti kambarį visais norimais baldais į vieną klasikinį stilių.

PDF Katalogas - spauskite čia!

Gamintojo svetainė - SPAUSTI ČIA

 

Gamintojas Pavadinimas Išmatavimai Kaina
Camelgroup Toririani night noce    
Lova čiužiniui 160x200 su minkštu galvugaliu 172 x 212 x 115H  
Lova čiužiniui 160x200 su kietu galvugaliu 172 x 212 x 115H  
Spintelė 63 x 49 x 65H  
Komoda 4-ių stalčių 135 x 59 x 90H  
Komoda 5-ių stalčių 80.5  x 45 x 125H  
Spinta 3-jų durų (stumdomos) 279.4 x 66 x 252H  
Spinta 6-jų durų su veidrodžiais 291 x 65.2 x 240H  
Banketė 137 x 43 x 68H  

 

Teiraukitės dėl prekės DABAR

Vardas: * 
Miestas: * 
El. pašto adresas: * 
Žinutė: *